خرید مواد شمیایی | آپادانا شیمی | مقالات مواد شیمیایی
صنایع شیمیایی آپادانا
دارای گواهینامه iso9001

حلال ماده شیمیایی است که حل شونده (یک مایع شیمیایی مجزا، جامد یا گاز) را در خود حل می کند. قابل ذکر است که طبق تعریفی دیگر حلال های شیمیایی برای حل کردن سایر مواد بدون ایجاد تغییر شیمیایی آنها استفاده می شوند.

 مواد آرایشی از رایج ترین ادوات مورد استفاده، جهت ایجاد زیبایی در ظاهر هستند. در ساخت لوازم آرایشی که شامل ترکیبات نگهدارنده، مرطوب کننده ها، امولسیفایر، غلظت دهنده ها، رنگدانه، پایدار کننده های pH و غیره هستند، از مواد شیمیایی گوناگونی همچون استئاریک اسید، ایزوتیازولین، آب اکسیژنه، سود، کربنات سدیم، گلیسیرین و غیره استفاده می شود...

 با افزایش جمعیت نیاز به تولیدات کشاورزی بیشتر می شود و در نتیجه سطح زیر کشت افزایش یافته و امکان بروز عوامل مخرب همچون حشرات ، آفت و غیره به وجود می آید در نهایت این مسئله بر کیفیت و مقدار برداشت محصول نهایی تأثیر می گذارد، از این رو جهت رفع این مشکل از مواد شیمیایی همچون پارافین و مونو اتانول آمین و غیره استفاده می شود...

فروش مونو اتیلن گلیکول صنعتی با بهترین برند های موجود در بازار شازند و… را از صنایع شیمیایی آپادانا تهیه نمایید. برای ثبت سفارش خود تنها کافیست با شماره های زیر در ارتباط باشید تا کارشناسان فروش ما شما را در خصوص قیمت این ماده راهنمایی نمایند. 

 روغن کرچک یا Castor oil (کستر اویل) به صورت طبیعی از دانه های لوبیای کرچک به دست می آید که در دو گرید خوراکی و صنعتی در بازار موجود است. این روغن به صورت مایع بدون رنگ یا به رنگ زرد کم رنگ می باشد. روغن کرچک یک منبع سرشار از اسید ریسینولئیک است که از خانواده اسیدهای چرب غیر معمول است.

اس ال اس از جمله ترکیبات جامد محسوب می شود که به شکل کریستال و یا پودر به رنگ های سفید و کرم دیده می شود. این ماده شیمیایی به صورت مایع نیز عرضه می شود‌.این ترکیب شیمیایی جزو ترکیبات شیمیایی نسبتاً سنگین محسوب می شود و جرم مولکولی آن ۲۸۸.۳۸ g/mol است.

این ترکیب نوعی ماده پلی اتری است که دارای کاربردهای زیادی است، از تولیدات صنعتی گرفته تا داروسازی. این ماده با نام ‌های پلی اتیلن اکسید (PEO) و پلی اکسی اتیلن (POE) نیز شناخته می‌شود. پلی اتیلن گلیکول دارای جرم‌های مولکولی متفاوت است و وزن مولکولی ترکیبات پلی اتیلن گلیکول به تعداد واحدهای اتیلن گلیکول که در هر واحد پلیمر وجود دارد وابسته است.

بنزال به عنوان عامل جلوگیری کننده از رشد و تکثیر عوامل بیماری زا و میکروارگانیسم ها با اثرگذاری نسبتا طولانی مدت همراه با سرعت زیاد استفاده می شود. اساس کار بنزالکونیوم کلرید از بین بردن باکتری ها و غیر فعال کردن ویروس ها از طریق ایجاد اتصال با آنها می باشد.

 پتاسیم هیدروکسید یا پتاس یک ترکیب معدنی با فرمول KOH است. این ترکیب و سود سوزآور(سدیم هیدروکسید) از قویترین بازها هستند. کاربردهای زیادی در صنعت دارد و مهمترین کاربرد آن خنثی‌سازی اسیدهاست. جهت خرید پتاسیم هیدروکسید با قیمت مناسب و کیفیت عالی با کارشناسان فروش آپادانا شیمی تماس حاصل فرمایید.

  این ماده جزو خانواده الکل ها و از ساده ترین ترکیبات گلیکول محسوب می شود. مونو اتیلن گلیکول را با نام های دیگری همچون اتیل گلیکول، اتیلن گلیکول، 1و2-اتان دی ال، 1و2-دی هیدروکسی اتان، اتیلن الکل، الکل گلیکول نیز می شناسند.

اتیلن دی آمین تترا استیک اسید یا ادتا (EDTA) به عنوان یک ماده شیمیایی کلاته کننده یا عامل کیلیت ساز و به عنوان لیگاند شش دندانه ای شناخته می شود که موجب اتصال یون های فلزی و تشکیل کمپلکس می شود.

 ادتا 4 سدیم (EDTA) یا اتیلن دی آمین تترا استیک اسید یک ماده شیمیایی است. ادتا چهار سدیم می تواند از طریق چهار گروه کربوکسیلات و دو آمین به فلزات متصل شود. این یک اسید پلی آمینو کربوکسیلیک و یک جامد بی رنگ و محلول در آب است.

سفارش از طریق واتساپ