خرید آب اکسیژنه |بهترین قیمت |صنایع شیمیایی آپادانا
صنایع شیمیایی آپادانا
دارای گواهینامه iso9001


خرید آب اکسیژنه:

صنایع شیمیایی آپادانا شیمی یکی از بزرگترین شرکت های وارد کننده و تامین کننده انواع مواد شیمیایی در سراسر کشور میباشد. این شرکت یکی از تامین کننده های بزرگ آب اکسیژنه میباشد . آپادانا شیمی عرضه کننده آب اکسیژنه با کیفیت و با قیمت عمده فروشی میباشد.

خرید آب اکسیژنه

پراکسید هیدروژن یا آب اکسیژنه چیست؟
هیدروژن پراکسید (پراکسید هیدروژن) یا آب اکسیژنه یک اکسنده یا اکسید کننده قوی و ساده ترین پراکسید است که به عنوان سفیدکننده و ضد عفونی کننده نیز استفاده می شود. پراکسید هیدروژن یک ترکیب ناپایدار و مایعی بی رنگ به صورت محلول در آب و دارای بوی تند است.خیلی از مشتریان به دنبال این هستند که آب اکسیژنه را از کجا بخریم و همیشه خرید آب اکسیژنه و یافتن تامین کنندگان این کالا دغدغه ای برای ایشان ایجاد نموده است. آب اکسیژنه 3 درصد (در حال حاضر ناموجود)، 27 درصد (در حال حاض
ر ناموجود)، 35 درصد، 50 درصد و تا 100 درصد در آپادانا شیمی به فروش می رسد. جهت خرید آب اکسیژنه و اطلاع از قیمت هیدروژن پراکسید می توانید با ما تماس بگیرید.
مشخصات آب اکسیژنه:
نام محصول آب اکسیژنه (هیدروژن پراکسید یا پراکسید هیدروژن)
فرمول شیمیایی آب اکسیژنه H۲O۲
بسته بندی محصول گالن ۶۵ کیلوگرمی
نام آیوپاک (IUPAC) پراکسید هیدروژن یا هیدروژن پراکسید
شکل ظاهری (گرید 35-50%) آبی بسیار روشن و بی رنگ در آب با بوی کمی تند
جرم مولی ‎ 34.0147گرم بر مول
چگالی (30 درصد و 20 درجه سانتی گر 1.11 گرم بر سانتی متر مکعب
حلالیت
محلول در آب، اتر و الکل و نامحلول در هیدروکربن های سبک
فرمول شیمیایی پراکسید هیدروژن یا آب اکسیژنه
مشخصات آب اکسیژنه
اکنون که پی بردیم هیدروژن پراکسید چیست؟ به بررسی ویژگی های آب اکسیژنه صنعتی می پردازیم. این ویژگی ها عبارتند از:
 • اکسید کنندگی
 • ضدعفونی کنندگی
 • سفید کنندگی مانند وایتکس (آب ژاول)
 • تجزیه هیدروژن پراکسید در اثر نور و گرما (می بایست در داخل ظروف تیره رنگ نگهداری شود.)
 • غیر قابل اشتعال
ویژگی های اصلی آب اکسیژنه چیست؟
هیدروژن پروکساید یا آب اکسیژنه یک ترکیب شیمیایی است که فرمول آن H2O2 می باشد که تفاوتش با مولکول آب تنها در یک اتم است. این مایع نا روان تر از آب بوده و ویسکوزیته آن بیشتر از آب و رنگ آن آبی بسیار کمرنگ است.
آب اکسیژنه
فروش آب اکسیژنه صنعتی و خوراکی:
در پاسخ به اینکه آب اکسیژنه چیست؟ باید عنوان کرد که آب اکسیژنه همان پراکسید هیدروژن می باشد. پراکساید به ترکیبات شیمیایی گفته می شود که دارای یک پیوند یگانه اکسیژن-اکسیژن هستند. پراکسیدها از جمله مشتقات پراکسید هیدروژن اند که در آن ها به جای هر هیدروژن، فلز یک ظرفیتی و یا دو ظرفیتی وجود دارد. پراکسیدها، فلزهای قلیایی و قلیایی خاکی با فرمول های مولکولی هستند. پروکسیدها بر مواد آلی حالت پاک کنندگی دارند و به همین علت در پاک کننده ها و ترکیبات رنگ مو کاربرد دارند. همچنین در صنایع پزشکی و صنایع شیمیایی و درفرآیندهای سنتزی گوناگونی استفاده می شود.
 آب اکسیژنه (پراکسید هیدروژن) چیست؟
نام علمی آب اکسیژنه، هیدروژن پراکسید می باشد و اولین بار در سال 1818 میلادی توسط دانشمند فرانسوی به نام لویس ژاکوس تنارد شناخته شد. این کشف توسط واکنش باریم پراکسید با نیتریک اسید صورت گرفت.هیدروژن پراکسید دارای فرمول شیمیایی (H2O2) و وزن مولکولی 34.014 گرم بر مول می باشد. آب اکسیژنه pH اسیدی داشته و در هر غلظتی غیر قابل اشتعال است. هیدروژن پراکسید را با نام های هیدروژن پروکسید، هیدروژن پراکسید، دی هیدروژن دی اکساید، پرهیدروکسیک اسید، اورتو هیدروکسیل و نام آیوپاک هیدروژن دی اکساید نیز می شناسند. این ماده مزه تلخی دارد و در آب به راحتی قابل حل می باشد. پراکسید هیدروژن به صورت آنزیم های پراکسیداز در سیستم بیولوژیکی بدن انسان نیز یافت می شود.
 ساختار شیمیایی آب اکسیژنه
همانطور که گفته شد پراکسید هیدروژن یکی از ساده ترین پراکسیدها با ساختاری شبیه به مولکول آب است، با این تفاوت که یک اتم اکسیژن اضافی دارد. این ترکیب از دو گروه هیدروکسیل تشکیل شده که با پیوند کووالانسی (به صورت پیوند یگانه اکسیژن-اکسیژن) به یکدیگر متصل شده اند. ساختار شیمیایی هیدروژن پراکسید به صورت شماتیک در زیر نمایش داده شده است.
 
ساختار شیمیایی آب اکسیژنه (پراکسید هیدروژن)
 ساختار شیمیایی آب اکسیژنه
 
فرآیند خود اکسایش هیدروژن پراکسید
 هیدروژن پراکسید از گروه آنتراکینون مثل ۲-اتیل آنترا هیدروکینون، حین واکنش با H در صورت وجود کاتالیست به اتیل آنتراکینون تغییر حالت می دهد.
 روش الکترولیز آب اکسیژنه
 هیدروژن پراکسید را می توان با تقطیر در دمای بالا و فشار پایین سریعا تفکیک کرد که در مرحله بعد محلول H2O2 با خلوص ۳۰ درصد حاصل می شود. غلظت هیدروژن پراکسید را می توان تا ۹۹ درصد افزایش داد.
 دخالت در فرآیند متابولیک
 •  عملکرد به صورت آنتی اکسیدان
 • اثر مخرب بر روی سموم
 • نابودی میکروارگانیسم ها
 • تجزیه آب اکسیژنه
 پراکسید هیدروژن ناپایدار است و در حضور باز یا کاتالیزور به آرامی تجزیه می شود. تجزیه هیدروژن پراکسید در اثر گرما و قبل از رسیدن به نقطه جوش انجام می شود و همچنین با گذشت زمان، به آب و اکسیژن تبدیل می گردد. عمل تجزیه هیدروژن پراکسید در محیط بازی سریع تر و در محیط اسیدی کندتر از محیط خنثی صورت می گیرد. بنابراین باید آن را در محیطی خنک و تاریک نگهداری کرد، زیرا هیدروژن پراکسید بسیار به نور حساس است و نور باعث تسریع در تجزیه هیدروژن پراکسید می گردد. لذا به همین دلیل است که هیدروژن پراکسید را در ظروف تیره نگهداری می کنند.. میزان تجزیه با افزایش دما، غلظت و pH افزایش می یابد. اگر مدت زیادی پراکسید هیدروژن را در انبار نگهداری کنند، کاملا تجزیه و تبدیل به آب می گردد.
 فرمول تجزیه آب اکسیژنه
 2H2O2 → O2+2H2O
 هیدروژن پراکسید به دلیل بی ثباتی معمولا با یک تثبیت کننده در یک محلول ضعیف اسیدی ذخیره می شود. در اثر حرارت آب اکسیژنه ممکن است انفجار رخ دهد. سرعت تجزیه آب اکسیژنه در غیاب کاتالیزور بسیار ملایم و آرام است ولی در حضور فلزاتی مانند پلاتین، نقره و یا ترکیباتی چون منیزیم دی اکسید واکنش شدت می گیرد و به همین دلیل آب اکسیژنه را در ظروف غیر فلزی به همراه یک پایدار کننده مانند اوره نگهداری می کنند. برای پایدار کردن، آن را با موادی از قبیل اسيد فسفریک، اسيد سیتریک و گلیسرول که خاصیت ضد کاتالیزوری دارند، مخلوط می کنند. خاصیت اکسید کنندگی آب اکسیژنه به علت سهولت آزاد شدن يک اتم اکسیژن فعال است.هیدروژن پراکسید تنها عامل ضد باکتریایی است که تنها از آب و اکسیژن تشکیل شده، شایع ترین پراکسید معدنی است. هیدروژن پراکسید در جهان امن ترین سطح ضد عفونی کننده موثر طبیعی در نظر گرفته شده است. پراکسید هیدروژن در اثر واکنش با مواد آلی، به آب و اکسیژن تجزیه می شود. 
شناسایی آب اکسیژنه
برای شناسایی هیدروژن پراکسید یک لوله آزمایش را برداشته و چند سانتی متر مکعب از محلول بی کرومات پتاسیم و چند قطره اسید سولفوریک رقیق به لوله اضافه می کنیم. سپس آب اکسیژنه را به محتویات لوله اضافه می کنیم که در صورت مشاهده رنگ آبی که بعدا به سبز تبدیل می شود، می توان وجود پراکسید هیدروژن را تشخیص داد. قابل ذکر است به همین روش می توان وجود پراکسید هیدروژن را در قرص اریتزون ثابت کرد.
آب اکسیژنه
 گریدهای پراکسید هیدروژن
 هیدروژن پراکساید بر اساس نیاز های متفاوت آن در صنایع مختلف به پنج دسته یا گرید زیر تقسیم بندی می شود:
 آب اکسیژنه صنعتی (صنایع مختلف): اکثرا پراکسید هیدروژن برای استفاده صنعتی ساخته شده است. گرید صنعتی این ماده حاوی فلزات سنگین بسیار خطرناک و سایر مواد مضر و تثبیت کننده هایی است که می توانند به طور دائمی در بافت های چربی بدن انسان اختلال ایجاد کنند. بنابراین گرید صنعتی از گرید غذایی جدا شده است. گرید صنعتی آب اکسیژنه در طبیعت با اثر نور خورشید در آب و حتی در عسل تشکیل شده است. غلظت آب اکسیژنه صنعتی 35 تا 90 درصد می باشد اما به دلیل پتانسیل بالای محلول های بیش از 68 درصد به تبدیل شدن کامل به بخار و اکسیژن (با افزایش دمای بخار)، این گریدها بسیار خطرناک هستند و نیاز به مراقبت ویژه و محل ذخیره سازی اختصاصی دارند.
آب اکسیژنه خوراکی یا آب اکسیژنه بهداشتی (پراکسید هیدروژن فود گرید): تولید آب اکسیژنه خوراکی هزینه بسیار بالایی دارد. از لحاظ غلظت این محصول فقط در دو نوع آب اکسیژنه خوراکی 35 درصد و آب اکسیژنه خوراکی 50 درصد تولید می شود. نوتروفیل های موجود در بدن انسان نیز هیدروژن پراکسید را به عنوان اولین خط دفاعی در برابر سموم، انگل ها، باکتری ها، ویروس ها و مخمر تولید می کنند. این گرید از پراکسید هیدروژن در صنایع غذایی به کار می رود.
گرید معرف آزمایشگاهی (Reagent): آب اکسیژنه آزمایشگاهی با غلظت معمولا 37 درصد در آزمایش های علمی، تحقیقاتی و پژوهشی استفاده می شود.
گرید آرایشی (Beautician Grade): این گرید با غلظت 3 تا 12 درصد و به منظور سفید کنندگی و خاصیت تقویت کنندگی موها و همچنین در محصولات آرایشی و بهداشتی مانند اکسیدان ها کاربردی می باشد.
آب اکسیژنه دارویی (Pharmaceutical Grade): گرید دارویی هیدروژن پراکسید 3 درصد بوده که مصارف بسیاری در زمینه های مختلف از جمله ضد عفونی کنندگی دارد. این ماده در ترکیب با آب دیونیزه و مواد تثبیت کننده همانند اوره و بنزالکونیوم کلراید، در فرمولاسیون مواد ضدعفونی کننده سطوح به ویژه در زمان کرونا کاربرد داشتند. این نوع را با عنوان پراکسید هیدروژن خانگی به صورت گسترده می توان در داروخانه ها یافت. برای خرید هیدروژن پراکسید 3 درصد با صنایع آپادانا تماس بگیرید.
آب اکسیژنه اسید است یا باز؟
با توجه به اینکه آب اکسیژنه یک اسید بسیار ضعیف می باشد، این قابلیت را دارد که نمک های هیدروپراکسیدی و فلزی بسیاری را تشکیل دهد. به عنوان مثال واکنش آب اکسیژنه با بوراکس تشکیل پربورات سدیم می دهد که یک ماده سفید کننده در بسیاری از شوینده های لباس است.
 
Na2B4O7 + 4H2O2 + 2NaOH → 2Na2B2O4(OH)4 + H2O
 طرز تهیه آب اکسیژنه با غلظت 3 درصد
به منظور تهیه آب اکسیژنه با غلظت 3 درصد (هیدروژن پراکسید 3 درصد)، نوع غلیظ تر این ماده را که در بازار وجود دارد به نسبت مناسب با آب مقطر رقیق می کنند. این ترکیب برای مصارف گوناگون خانگی از جمله تمیز کنندگی، ضد عفونی سطوح، شست و شوی میوه جات و سبزیجات، دارای خاصیت لکه زدایی، پاک کنندگی سطوح سرامیکی و غیره می باشد.
 طرز تهیه و تولید آب اکسیژنه
از هیدرولیز آمونیوم پر سولفات که خودش توسط الکترولیز محلول آمونیوم بی سولفات (NH4HSO4) در سولفوریک اسید به دست آمده سنتز می شود. طرز تهیه آب اکسیژنه به صورت زیر می باشد:
 طرز تهیه آب اکسیژنه
 NH4)2S2O8 + 2H2O → H2O2 + 2(NH4)HSO4)
 عملیات تولید آب اکسیژنه توسط آنتراکینون در سال 1936 رسمی و در سال 1939 ثبت شد. امروزه پراکسید هیدروژن تقریبا به طور انحصاری توسط فرآیند اتو اکسیداسیون آنتراکینون ساخته می شود و یکی از مشتقات آنتراکینون که در طول چرخه فرآیند است که به عنوان حامل واکنش عمل می کند، سپس هیدروژن پراکسید خام از طریق این فرآیند استخراج، خالص سازی و تغلیظ می گردد. پس از افزودن تثبیت کننده مناسب، به عنوان یک محصول مایع به بازار عرضه می گردد.
 تولید هیدروژن پر اکسید
 فرآیند تولید هیدروژن پراکسید به طور مستقیم از عناصر، برای سال ها مورد توجه بوده است. سنتز مستقیم دشوار است، زیرا واکنش ترمودینامیکی هیدروژن با اکسیژن به تولید آب کمک می کند. پراکسید هیدروژن در آب های سطحی، آب های زیرزمینی و در جو وجود دارد. این ماده در اثر نور و یا فعالیت کاتالیزوری طبیعی توسط مواد موجود در آب تشکیل می شود. آب دریا 0.5 تا 14 میکروگرم در لیتر، آب شیرین 1 تا 30 میکروگرم در لیتر و هوا 0.1 تا 1 قسمت در میلیارد حاوی پراکسید هیدروژن هستند.
نحوه استفاده از هیدروژن پروکساید
 در کاربری های متفاوت نحوه استفاده از هیدروژن پروکساید تفاوت دارد. در زیر چند مورد را مشاهده می کنید:
 •  جهت استفاده برای ضد عفونی محیط هر لیتر آب اکسیژنه 35 درصد را با 11 لیتر آب مقطر ترکیب کرده و به 3 درصد برسانید و به صورت اسپری در محیط استفاده کنید.
 • برای از بین بردن بوی بد دهان مقدار کمی آب اکسیژنه 3 درصد را با آب ترکیب کرده و با مشورت پزشک دهانتان را با این محصول شستشو دهید.
 • برای ضد عفونی کردن محل زخم ناشی از جراحی با کمک از پزشک می توانید از آب اکسیژنه استفاده کنید. هیدروژن پروکساید می تواند از خونریزی و عفونت محل زخم جلوگیری کند.
کاربرد آب اکسیژنه
کاربرد هیدروژن پراکسید
هیدروژن پراکسید در دو گرید صنعتی و آزمایشگاهی عرضه می شود که با توجه به غلظت های مختلف خود، کاربردها و خاصیت های بسیاری دارد. یک کاربرد آب اکسیژنه استفاده به عنوان ماده اولیه شوینده و بهداشتی می باشد. از جمله دیگر موارد استفاده از پراکسید هیدروژن و خواص آن می توان به آیتم های زیر اشاره کرد:
 • یک اکسنده قوی یا احیا کننده مورد استفاده در محیط های بازی و اسیدی
 • حذف مواد آلی و معدنی در آب استخر به منظور صرفه جویی در مصرف آب
 • کاربرد هیدروژن پراکسید در صنعت: در سوخت موشک ها به عنوان یک اکسیدان
 • کاربرد هیدروژن پراکسید در صنعت پوشاک و بهداشتی: حذف رنگ یا بی رنگ کردن پنبه، پشم گوسفند، عاج، کاغذ، روغن، ابریشم، صابون، واکس، کتان، کنف، پر و غیره
 • ساخت و تولید برخی از مواد شیمیایی نظیر (پراکسیدهای آلی، نرم کننده های صنعتی، گلیسیرین و غیره)
 • ساخت خمیر دندان برای تمیز کردن و سفید کردن دندان
 • ساخت داروهای مناسب جهت درمان زخم های بدبو به دلیل خاصیت بو زدایی
 • کاربرد هیدروژن پراکسید در صنعت داروسازی به عنوان داروی هموستاتیک و از بین برنده پاتوژن ها
 • درمان بیماری هایی از قبیل آسم، دیابت، دردهای عضلانی، مفصلی، میگرن، HIV، سرطان و غیره
 • آب اکسیژنه صنعتی جهت رنگ بری و ضد عفونی کردن در صنایع مختلف کاربرد دارد.
 • استفاده در فرمولاسیون سفید کننده، در ضد عفونی کننده ها و تولید لوازم آرایشی و دارویی با توجه به خواص اکسیداسیون
 • تولید خمیر کاغذ به عنوان یک عامل سفید کننده
 • معرف برای سنتز شیمیایی، در سم زدایی و تصفیه آب و فاضلاب
 • استفاده در ساخت پالپ، نساجی و محیط زیست
 • آب اکسیژنه برای مو و تولید رنگ موهای روشن کاربرد دارد و دلیل آن نیز خاصیت روشن کنندگی مو می باشد.
 • استفاده از آب اکسیژنه 3 درصد به جهت ضد عفونی کنندگی و لکه بری در محلول های ضد عفونی کننده سطوح
 • لازم به ذکر است بدانید از دیگر موارد کاربردی پراکسید هیدروژن در کشاورزی و باغبانی استفاده از هیدروژن پراکسید 3 درصد در محلول های آبیاری به جهت افزایش رشد ریشه های گیاهان و درمان پوسیدگی ریشه، عفونت های قارچی و دیگر آفت ها می باشد.
 • هیدروژن پروکساید خواص درمانی بسیاری دارد که حتما با کمک پزشک باید مورد استفاده قرار گیرد.

کاربرد پراکسید هیدروژن یا آب اکسیژنه

برخی از خواص درمانی آب اکسیژنه:
 • رفع بوی بد دهان
 • ضد عفونی زخم و بریدگی
 • رفع جرم کوش
 • خوشبو کننده و دئودرانت
 • سفید کننده دندان
 • استفاده به عنوان شوینده خانگی
 • هیدروژن پراکسید برای دندان
 از آب اکسیژنه برای استفاده در تولید دهانشویه به جهت نابود کردن باکتری های موجود در دهان و دندان که عامل اصلی بدبویی دهان می باشد استفاده می شود، و همچین برای سفید کردن دندان ها در حوزه دندانپزشکی کاربرد دارد. بهتر است قبل از استفاده حتما با دندانپژشک مشورت کنید. 
برای سفید کردن دندان از دو روش می توان استفاده کرد:
 روش اول: مقدار کمی آب اکسیژنه 3 درصد که از داروخانه تهیه شده است را با آب ترکیب کنید و حدودا 30 ثانیه دهانتان را با آن شستشو دهید و سپس آبکشی کنید.
روش دوم: مقدار کمی از این ماده را با خمیر دندان ترکیب کرده و روی مسواک استفاده کنید.
هیدروژن پروکساید برای گوش
 کاربرد هیدروژن پروکساید برای گوش بصورت قطره و به منظور از بین بردن جرم های گوش در دوز های مشخص می باشد. البته استفاده بیش از حد از این قطره موجب تحریک پوست خواهد شد، به طور کلی جرم گوش برای گوش مفید است و عامل محافظ برای گوش است ولی تجمع زیاد آن باعث بروز مشکلاتی نیز خواهد شد. آب اکسیژنه ماده سرومنولیتیک است که باعث حل شدن و نرم شدن جرم گوش می شود.برای استفاده کافیست مقداری از قطره گوش حاوی آب اکسیژنه را با روغن زیتون ترکیب کرده و چند قطره در گوش خود ریخته و حدود 1 دقیقه سرتان را کج نگه دارید. اینکار را برای گوش دیگرتان نیز انجام دهید. ولی توجه داشته باشید که تکرار این کار باعث آسیب رساندن به گوش شده و حتما می بایست با تجویز پزشک انجام شود.
 مزایای هیدروژن پراکسید:
 • اثربخشی بالا
 • پتانسیل قوی اکسیداتیو
 • محصولات عاری از آلودگی
 • سهولت در استفاده
 • برندهای معتبر آب اکسیژنه 

هیدروژن پراکسید از کجا بخریم؟

صنایع شیمیایی آپادانا ارائه دهنده معتبرترین برندهای آب اکسیژنه می باشد که برخی از آنها عبارتند از آب اکسیژنه ایرانی (کلر پارس)، آب اکسیژنه ترکیه (پاشا)، کره و فرانسه.

 آب اکسیژنه همان وایتکس است؟
یکی از سوال های متداولی که معمولا مطرح می شود این است که هیدروژن پراکسید همان وایتکس است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که آب ژاول محلولی زرد رنگ بوده و به عنوان گند زدا، بو زدا و رنگ زدا کاربرد دارد. این ماده به دلیل ناپایداری و تولید کلر آزاد، به تدریج در اثر نور و حرارت خاصیت خود را از دست می دهد. بنابراین وایتکس و آب اکسیژنه دو ترکیب کاملا متفاوت هستند. وایتکس در برخی موارد خصوصا برای ضد عفونی کردن سطوح می تواند جایگزین آب اکسیژنه باشد.
 بازار مصرف جهانی هیدروژن پراکسید:
 این محلول با غلظت های 35، 50 و 70 درصد وزنی در جهان تولید و مصرف می شود که دو قاره ایالات متحده آمریکا و پس از آن آسیا بیشترین آمار مرتبط به ظرفیت تولید را به خود اختصاص داده اند. شرکت های اینتروکس (interox) و دگوسا (Degussa) بزرگترین شرکت های تولید کننده آب اکسیژنه در جهان هستند.
مواد ایمنی آب اکسیژنه MSDS
در زیر موارد ایمنی پراکسید هیدروژن MSDS این ماده (هیدروژن پراکسید MSDS) و نکات مربوطه ذکر شده اند:
 •  پراکسید هیدروژن خطرناک می باشد و در صورت نداشتن اطلاعات کافی از کار کردن با آن بپرهیزید.
 • هنگام کار از دستکش، عینک محافظ و ماسک استفاده کنید.
 • در صورت استفاده از پراکسید هیدروژن مراقب لباس ها باشید. چون ویژگی رنگ زدایی قوی دارد و رنگ لباس ها و بافت آنها را از بین می برد.
 • آب اکسیژنه برای پوست ضرر دارد و در تماس با پوست و یا تماس با چشم موجب خورندگی، سوزش، گزش و سفیدی پوست می شود و خطرات جبران ناپذیری خواهد داشت.
 • از بلع و استنشاق پراکسید هیدروژن خودداری کنید، زیرا در صورت تنفس موجب آسیب به شش ها و تحریک ریه ها می شود.
 • استفاده مداوم از هیدروژن پراکسید برای مو ضرر دارد و باعث ریزش، شوره، سوزش و همچنین شکنندگی مو می شود.
 • پراکسید هیدروژن را دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.
 • آب اکسیژنه یک ماده ناپایدار است و در معرض هوا با سرعت بالایی قابل تجزیه است.
 • سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) استفاده از پراکسید هیدروژن را در دوزهای پایین مجاز و ایمن دانسته است. حال آن که استفاده از این ترکیب در غلظت های بالا منجر به آسیب رسانی به پوست مانند تاول زدن، ایجاد زخم و سوزش می شود. همچنین بر اساس نظریه مرکز کنترل بیماری ها (CDC) عوامل بیماری زا همچون قارچ ها، باکتری ها، ویروس ها توسط این ترکیب نابود می شوند.
فروش آب اکسیژنه
 بسته بندی و شرایط نگهداری آب اکسیژنه:
 •  هیدروژن پراکسید را باید دور از گرد و غبار، رطوبت، باران و نور خورشید و در دمای مناسب اتاق نگه دارید.
 • هیدروژن پراکسید را از هر گونه آسیب فیزیکی حفظ کنید و از بسته بودن درب ظرف مطمئن شوید.
 • به منظور جلوگیری از تجزیه هیدروژن پراکسید، آن را در بطری های تیره رنگ نگهداری کنید.
 • هیدروژن پراکسید در گالن های 65 کیلوگرمی به فروش می رسد.

 جهت خرید آب اکسیژنه کافیست با ما تماس حاصل فرمایید .


فروش عمده مواد شیمیایی
صنایع شیمیایی آپادانا بزرگترین عرضه کننده عمده انواع مواد شیمیایی مورد نیاز صنایع گوناگون با بهترین قیمت در سراسر کشور میباشد . جهت ثبت سفارش با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.
مشاوره خرید مواد شیمیایی
مشتریان گرامی میتوانند قبل از خرید مواد شیمیایی مورد نیاز مجموعه تان از مشاوره تخصصی رایگان کارشناسان صنایع شیمیایی آپادانا استفاده نمایند.کلیه روزهای کاری از ساعت 8 الی 17 پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.
بهترین قیمت مواد شیمیایی
صنایع شیمیایی آپادانا عرضه کننده انواع مواد شیمیایی با مناسب ترین قیمت در سراسر کشور میباشد . قبل از خرید مواد شیمیایی حتما لیست قیمتهای ما را دریافت نمایید .
دریافت لیست قیمت قفسه مواد شمیایی
مشتریان گرامی میتوانند جهت دریافت لیست قیمت مواد شیمیایی بر روی لینک فوق کلیک نمایند و یا از طریق تماس تلفنی درخواست خود را ثبت نمایند تا در اولین فرصت لیست قیمت به روز برایتان فکس گردد.

سفارش از طریق واتساپ